• 2013-07-09

Nocny SuperSam

Nowy projekt muzyczny Fundacji Artystycznej MŁYN Nocny SuperSam traktuje o nocnym życiu Warszawy, gdzie zaproszeni artyści na tle nocnych dźwięków miasta śpiewająco opowiadają o jego życiu.

Nocny SuperSam, fot. Agnieszka Kulesza (źródło: mat. prasowe)

Nocny SuperSam, fot. Agnieszka Kulesza (źródło: mat. prasowe)

Nocny SuperSam jest zapisem warszawskich nocy. To zapis osobisty, ostry, intymny. Bez pozy. Zapis życia współczesnych dwudziesto-trzydziestolatków w brudnej, pędzącej, usmarowanej sprayem i ozdobionej neonami Warszawie, eklektycznym, prlowsko-nowoczesnym mieście, ze zniszczoną przeszłością i niepewną przyszłością. Mieście zabawy. Mieście, które trudno polubić i którego trudno nie kochać…

Nocny SuperSam stworzyły: reżyserka Teatru MŁYN Natalia Fijewska-Zdanowska (teksty) i Agata Fijewska-Sękulska aktorka znana z takich spektakli jak Piąta rano, Niunia czy Draka (śpiew).

Do współpracy zaprosiły kompozytora, autora tekstów i wokalistę (Letters From Silence, Frozen Lakes i Henry David’s GUN) Wawrzyńca Dąbrowskiego (muzyka, gitara, śpiew), Macieja Rozwadowskiego (instrumenty perkusyjne) i Rafała Trzcińskiego (bas).

Nocny SuperSam – Fundacja Artystyczna MŁYN

Dodaj komentarz