• 2013-07-03

Letnia przygoda z ceramiką

5 i 7 lipca w Galerii Arsenał w Białymstoku odbędą się dwudniowe ceramiczne Warsztaty Rodzinne Sytuacje dialogowe – maski ceramiczne. 

Sytuacje dialogowe – maski ceramiczne – warsztaty (źródło: materiały prasowe organizatora)

Sytuacje dialogowe – maski ceramiczne – warsztaty (źródło: materiały prasowe organizatora)

Zajęcia poprowadzi: Lena Cegłowska.

Cykl dwóch spotkań. Czas realizacji 2 x 2 godziny zegarowe, tym razem nietypowo, bo dla dzieci starszych 10 lat+ wraz z rodzicami, dziadkami.

Lena Cegłowska – artystka; projektuje i wykonuje ceramikę unikatową oraz biżuterię. Współpracuje z niezależnymi fotografami i grafikami realizując prace łączące obiekt ceramiczny z grafiką i fotografią. 2002 – dyplom z otwartej dramaturgii T. Dorsta u prof. Marka Ostrowskiego; 2008 – historia sztuki współczesnej – Collegium Civitas. Uczy ceramiki i rzeźby w pracowniach prywatnych oraz u polskich twórców ludowych; jest współtwórcą grupy Dorobek Artystyczny i członkiem Związku Ceramików Polskich.

Zgłoszenia przyjmowane będą pod adresem: k.kida@galeria-arsenal.pl do środy 3 lipca do godz. 15.00. Warunkiem wpisania na listę uczestników jest otrzymanie z Galerii Arsenał maila zwrotnego z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Sytuacje dialogowe – maski ceramiczne. 
5 lipca 2013 r., godz. 17.00 i 7 lipca 2013 r., godz. 11.00
Galeria Arsenał
Białystok

Dodaj komentarz