• 2013-07-01

Miejskie Podróże Książkowe przez Poznań

Poznaniaków czeka podróż pełna zagadkowych historii i klasyki polskiej literatury. Od 29 czerwca trwa kolejna edycja Miejskich Podróży Książkowych.

Miejskie Podróże Książkowe (źródło: mat. prasowe)

Miejskie Podróże Książkowe (źródło: mat. prasowe)

Kampania społeczna przygotowana przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne wraz z poznańskim start-upem Audeo, ma na celu propagowanie czytelnictwa i książki słuchanej. Stworzona została myślą o osobach lubiących dobrą lekturę i efektywne zarządzanie czasem.

Podczas trwania akcji pasażerowie tramwajów i autobusów będą mogli posłuchać w pełni legalnych i bezpłatnych audiobooków. Środki komunikacji miejskiej, przystanki oraz Miejskie Regały Książkowe wypełnią się plakatami oraz specjalnymi voucherami, dzięki którym będzie można pobrać jedną z czterech książek słuchanych do wyboru.

Książki słuchane będzie można znaleźć także w Miejskich Regałach Książkowych lub odwiedzić strefę relaksu MPK i Audeo w parku przy Operze. Na specjalnie przygotowanych tabliczkach pojawią się informacje o oferowanych tytułach oraz sposobach na leniuchowanie z książką.

Miejskie Podróże Książkowe to ciekawa propozycja dla osób, które nie miały jeszcze okazji posłuchać audiobooków. To świetne rozwiązanie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Książek można słuchać wszędzie: w drodze do pracy, biegając czy sprzątając. Książka słuchana nie stanowi opozycji dla tradycyjnej książki, wprost przeciwnie – jest jej naturalnym uzupełnieniem,

tłumaczy Krystian Jackowski z Audeo.

Miejskie Podróże Książkowe
od 29 czerwca 2013 roku
autobusy i tramwaje w Poznaniu

Dodaj komentarz