• 2013-06-27

Marek Gajewski z Metamorfozami na Starym Rynku

Od 28 czerwca w Galerii Bałuckiej w Łodzi będzie można oglądać zbiorową wystawę fotografii pt. Metamorfozy na Starym Rynku. Kuratorem ekspozycji jest Marek Gajewski.

Fot. Adam Michalski (źródło: materiały prasowe organizatora)

Fot. Adam Michalski (źródło: materiały prasowe organizatora)

Wystawa zaprezentuje prace 22 uczestników warsztatów fotograficznych, prowadzonych przez kuratora, artystę i pedagoga Marka Gajewskiego od października 2012 do kwietnia 2013 na Starym Rynku i w jego okolicach. Uczestnikami cyklu bezpłatnych warsztatów fotograficznych Stary Rynek – Metamorfozy byli nie tylko łodzianie, ale też osoby mieszkające na co dzień w Pabianicach, Tomaszowie Mazowieckim, a nawet Warszawie. Ideą warsztatów było ukazanie i dokumentacja wyjątkowego klimatu Starego Rynku. Podczas ekspozycji uczestnicy zaprezentują efekty swojej pracy nie tylko w dziedzinie fotografii dokumentacyjnej, ale także kreacyjnej oraz instalacji.

Autorzy prac: Witold Buraczyński, Grzegorz Fibak, Katarzyna Góralczyk, Karolina Grobelna, Magdalena Jagusiak, Paula Kopka, Katarzyna Krakowiak, Joanna Krowieranda, Radosław Lont, Adam Michalski, Maciej Mroczek, Robert Olesienkiewicz, Izabela Pokora, Ewa Roślik, Izabela Rutkowska, Piotr Rutkowski, Maciej Rybus, Agnieszka Serafińska, Katarzyna Skowronek, Agnieszka Smulik, Anna Szymańska, Anna Ziółkowska-Szewczyk

Metamorfozy na Starym Rynku
Wernisaż: 28 czerwca 2013 roku, godz. 18.00
Wystawa potrwa do 25 sierpnia 2013 roku
Galeria Bałucka
Stary Rynek 2
Łódź

Dodaj komentarz