• 2013-06-08

Rozmówki o projektowaniu 3

28 czerwca o godz. 18.30 w sopockim klubie Mewa Towarzyska, w ramach cyklu Rozmówki o projektowaniu, odbędzie się spotkanie z Maciejem Wojnickim z Fab Lab Trójmiasto.

Rozmówki o projektowaniu, plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Rozmówki o projektowaniu, plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Rozmówki to cykl spotkań dotyczących projektowania i sztuki (szeroko pojętych). Celem jest wymiana doświadczeń i wiedzy. Poruszamy tematy związane ze sztuką w przestrzeni publicznej, projektowaniem graficznym, projektowaniem przemysłowym oraz architekturą.

Spotkania mają luźną i niezobowiązującą formę co skłania do rozwoju, rozmowy i poszerzania współpracy. Doświadczenia pracy w stowarzyszeniu i nieformalnych grupach projektowych pokazują, że spotkania nieoficjalne, robocze czy wymiana myśli przy okazji pracy są świetną okazja do wzajemnego uczenia się i rozwoju.

Każde spotkanie rozpocznie się wprowadzeniem do tematu przez projektanta lub artystę – specjalistę w danej dziedzinie. Dalsza część spotkania prowadzona będzie w formie dyskusji.

Pierwsze tematy spotkań są ustalane przez organizatora. Kolejne zostaną wyłonione spośród propozycji uczestników. Działanie jest przeznaczone zarówno dla projektantów, jak i pasjonatów projektowania.

Organizator: Biuro Kreacja, LaDeco, Naoko – agencja reklamowa, Mewa Towarzyska

Rozmówki o projektowaniu: Maciej Wojnicki – Fab Lab Trójmiasto – Fab Lab – osobista produkcja i cyfrowa fabrykacja
28 czerwca 2013 r., godz. 18.30 
Mewa Towarzyska
Sopot

Dodaj komentarz