• 2013-06-01

Warszawskie Rozmowy Architektoniczne

7 czerwca o godz. 14.30 Fundacja Twórców Architektury zaprasza na pierwsze spotkanie z cyklu Warszawskie Rozmowy Architektoniczne – Blokowisko – Update 2.1.

Warszawskie Rozmowy Architektoniczne (źródło: materiały prasowe organizatora)

Warszawskie Rozmowy Architektoniczne (źródło: materiały prasowe organizatora)

I spotkanie cyklu organizowane jest przez Coqui Malachowska Coqui Städtebau Landschaftsarchitektur i Fundację Twórców Architektury w kooperacji z Ambasadą Niemiec w Warszawie.

Warszawskie Rozmowy Architektoniczne są wymiana naukowych przesłanek i praktycznych doświadczeń. Blokowisko – Update 2.1 integruje tematy urbanistyczne, architektoniczne oraz dotyczące architektury krajobrazu.

Organizatorzy są przekonani, że takie zintegrowane podejście stanowi podstawę dla trwałego i zrównważonego rozwoju wielkich zespołów mieszkaniowych. Do Rozmów zostali zaproszeni:

  • Dr Bernd Hunger, Kompetenzzentrum Großsiedlung, Berlin
  • Stefan Forster, Stefan Forster Architekten, Frankfurt nad Menem
  • Frederic Druot, Druot Lacaton Vassal Tour Bois le Prêtre, Paris
  • Joerg Coqui z CMC Berlin
  • Magdalena Wrzesień i Paweł Althamer z Warszawy

Wykłady będą prowadzone w j. polskim, angielskim lub niemieckim i będą tłumaczone symultanicznie. Po zakończeniu konferencji Pan Ambasador zaprasza na kuluarowe rozmowy podczas bankietu dla uczestników spotkania.

Organizatorzy proszą o mailowe zgłoszenie udziału w spotkaniu z podaniem imienia, nazwiska, adresu e-mail i telefonu kontaktowego pod adresem: office@cmcberlin.de lub faksem: +49 30 797 47 883.

Warszawskie Rozmowy Architektoniczne – Blokowisko – Update 2.1
7 czerwca 2013 r., godz. 14.30
Ambasada Niemiec, ul. Jazdów 12
Warszawa

Dodaj komentarz