• 2013-05-31

Zagraj na Nowych Horyzontach we Wrocławiu

Po raz kolejny Festiwal T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu otwiera drzwi Klubu Festiwalowego dla polskich muzyków. To niepowtarzalna szansa pokazania swoich umiejętności i zagrania na jednej scenie z wielkimi gwiazdami.

MFF T-Mobile Nowe Horyzonty, fot. Adam Kozak (źródło: mat. prasowe)

MFF T-Mobile Nowe Horyzonty, fot. Adam Kozak (źródło: mat. prasowe)

By wziąć udział w rywalizacji, wystarczy umieścić swoją muzykę na portalu T-Mobile Music. Zgłoszenia przyjmowane są do 2 czerwca, do północy. W zeszłym roku laureaci konkursu Zrób Głośniej! grali u boku takich sław, jak Peaches, CocoRosie oraz Senser. Redakcja portalu, na którym mają znaleźć się konkursowe nagrania wybierze 20 najlepszych, które następnie zostaną poddane głosowaniu internautów. Do kolejnego etapu przejdzie czterech wykonawców z najwyższą liczbą głosów, którzy o występ na MFF T-Mobile Nowe Horyzonty walczyć będą w ścisłym finale – na klubowych przesłuchaniach w Warszawie.

Tomahawk (źródło: mat. prasowe)

Tomahawk (źródło: mat. prasowe)

Dwóch najlepszych wykonawców zostanie zaproszonych do Wrocławia, gdzie zagrają na Scenie Muzycznej festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty.

W tym roku w ramach sceny muzycznej MFF T-Mobile Nowe Horyzonty w Arsenale pojawi się m.in. Mike Patton, Diamanda Galás oraz premiery projektów L.U.C & Motion Trio i Mikołaja Trzaski.

13. Międzynarodowy Festiwal Filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty
od 18 do 28 lipca 2013 roku
Wrocław

Dodaj komentarz