• 2013-05-31

Letnia edycja Staży w instytucjach kultury

Do 2 czerwca potrwa nabór do Letniej Edycji programu Staże w instytucjach kultury organizowanej przez Narodowe Centrum Kultury.

Kurs na Kulturę, logo (źródło: mat. prasowe)

Kurs na Kulturę, logo (źródło: mat. prasowe)

Założeniem programu jest umożliwienie studentom zdobycia praktycznej wiedzy nt. funkcjonowania instytucji kultury oraz pomoc w realizacji bieżących zadań instytucji.

Praktyki odbędą się w państwowych i samorządowych instytucjach kultury, organizacjach pozarządowych oraz firmach prowadzących działalność związaną z obszarem kultury.

Oferta staży skierowana jest do studentów 3-5 roku studiów magisterskich, 3 roku studiów licencjackich oraz 1-2 roku studiów uzupełniających magisterskich na kierunkach związanych z kulturą oraz do studentów szkół podyplomowych w zakresie zarządzania i animacji kultury, także absolwentów, którzy nie ukończyli 28 roku życia. Termin odbywania staży w Edycji Letniej obejmuje okres od 17 czerwca do 30 września 2013 r.

Instytucja może powierzyć rekrutację stażysty Narodowemu Centrum Kultury lub skorzystać z możliwości przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi przez NCK stażystami. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w dniu 17-18 czerwca 2013 roku.

Staże w instytucjach kultury
nabór do Edycji Letniej do 2 czerwca 2013 roku

Dodaj komentarz