• 2013-05-23

Mały Silos w Katowicach

15 i 16 czerwca w sercu Katowic odbędą się pierwsze uliczne targi designu dla dzieci Mały Silos.

Logo targów Mały Silos (źródło: materiały prasowe organizatora)

Logo targów Mały Silos (źródło: materiały prasowe organizatora)

Mały Silos jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. To pierwsze uliczne targi designu dla dzieci w Katowicach. Oferta wystawiennicza będzie różnorodna – do udziału zaproszono m.in. projektantów mody i gadżetów, dekoratorów wnętrz i handmakerów oraz wydawnictwa, a także wszystkich, którzy swoją twórczość adresują do najmłodszego pokolenia.

Chcemy stworzyć platformę, na której zaprezentować się będą mogli twórcy ciekawego i innowacyjnego designu dla dzieci, bo mamy świadomość, że mądre zabawki, gadżety i funkcjonalne akcesoria sprawią, że dzieciństwo będzie okresem beztroski i szaleństwa, a dzieciaki wyrosną na kreatywnych i zdolnych do kształtowania swojego świata ludzi

– mówi organizatorka wydarzenia, Marta Frank

Dwudniowe targi odbędą się w weekend 15 i 16 czerwca w sercu Katowic (na ul. Mariackiej i Mielęckiego) – podczas Urodzin Mariackiej. Organizatorzy zapraszają do odwiedzin całe rodziny i zapewniają, że zarówno na rodziców, jak i na dzieci czekać będzie wiele atrakcji. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Mały Silos to młodsze rodzeństwo zapoczątkowanych w 2010 roku pierwszych śląskich targów sztuki i designu Silos Falami Fest. Dotąd wzięło w nich udział ponad 70 artystów i projektantów z Polski i zagranicy oraz ponad 3 tysiące odwiedzających – miłośników piękna i rzeczy niebanalnych.

Na targach pojawi się kilkudziesięciu wystawców. Organizatorzy wciąż czekają na zgłoszenia.

Mały Silos
15-16 czerwca 2013 r.
Katowice (ul. Mariacka i Mielęckiego)

Dodaj komentarz