• 2013-05-23

Paulina Karpowicz Pod Czarnym Kotem

Od 25 maja w Galerii Artystycznej Pod Czarnym Kotem można oglądać wystawę malarstwa Pauliny Karpowicz pt. the Best of. W ramach ekspozycji można będzie zobaczyć obrazy i prace na papierze z lat 2004 – 2013.

Autorka: Paulina Karpowicz, Galeria Pod Czarnym Kotem w Krakowie (źródło: materiały prasowe organizatora)

Autorka: Paulina Karpowicz, Galeria Pod Czarnym Kotem w Krakowie (źródło: materiały prasowe organizatora)

Paulina Karpowicz urodzona w 1976 roku w Szczebrzeszynie. Odbyła studia na Wydziale Malarstwa krakowskiej ASP. Otrzymała dyplom z wyróżnieniem w 2001 roku w pracowni malarstwa prof. Jacka Waltosia oraz aneks do dyplomu w pracowni linorytu prof. Zbigniewa Lutomskiego. Jej prace znajdują się w zbiorach TPSP – Kraków, Zachęta — Częstochowa oraz w zbiorach prywatnych.

Wybrane wystawy: Na obraz i podobieństwo, Galeria Krypta u Pijarów w Krakowie; Sześć ciał, Pałac Sztuki TPSP w Krakowie, Obrazy, Galeria SCHODY w Warszawie; Integracje Poznań–Kraków Trafgallery w Łagowie; Promocje Galeria Sztuki w Legnicy, Noce Arkadii, Galeria SCHODY w Warszawie, Malarstwo Galeria Gołogórski w Krakowie, Młode malarstwo krakowskie, Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie, Zabawy Dziewczęce Galeria Pod Czarnym Kotem w Krakowie, Wystawa pokonkursowa 24 Festiwal Polskiego Malarstwa Współczesnego, Szczecin, Antidotum Galeria Drugie Piętro, Strefa Sztuki, Zamość.

Paulina Karpowicz, the Best of
Wernisaż: 25 maja 2013 roku, godz. 19.00
Wystawa potrwa do 15 czerwca 2013 roku
Galeria Artystyczna Pod Czarnym Kotem
ul. Mostowa 1/u2
Kraków

 

Dodaj komentarz