• 2013-05-22

Rozmówki o projektowaniu

24 maja o godz. 18.30 w sopockim klubie Mewa Towarzyska odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu Rozmówki o projektowaniu. 

Rozmówki o projektowaniu, plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Rozmówki o projektowaniu, plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Rozmówki to cykl spotkań dotyczących projektowania i sztuki (szeroko pojętych). Celem jest wymiana doświadczeń i wiedzy. Poruszamy tematy związane ze sztuką w przestrzeni publicznej, projektowaniem graficznym, projektowaniem przemysłowym oraz architekturą.

Spotkania mają luźną i niezobowiązującą formę co skłania do rozwoju, rozmowy i poszerzania współpracy. Doświadczenia pracy w stowarzyszeniu i nieformalnych grupach projektowych pokazują, że spotkania nieoficjalne, robocze czy wymiana myśli przy okazji pracy są świetną okazja do wzajemnego uczenia się i rozwoju.

Każde spotkanie rozpocznie się wprowadzeniem do tematu przez projektanta lub artystę – specjalistę w danej dziedzinie. Dalsza część spotkania prowadzona będzie w formie dyskusji.

Pierwsze tematy spotkań są ustalane przez organizatora. Kolejne zostaną wyłonione spośród propozycji uczestników. Działanie jest przeznaczone zarówno dla projektantów, jak i pasjonatów projektowania.

Harmonogram spotkań:

  • 24 maja, godz. 18.30 – Ania Graczyk, Dorota Terlecka – Nowy produkt – historia powstania z punktu widzenia produkcji masowej i jednostkowej
  • 7 czerwca, godz. 18.30 – Gary Johnson – Involve, Create, Transform – Rethinking Architectural and Built Environment Education
  • 28 czerwca, godz. 18.30 – Maciej Wojnicki – Fab Lab Trójmiasto – Fab Lab – osobista produkcja i cyfrowa fabrykacja

Organizator: Biuro Kreacja, LaDeco, Naoko- agencja reklamowa, Mewa Towarzyska

Rozmówki o projektowaniu
24 maja 2013 r., godz. 18.30
Mewa Towarzyska
Sopot

Dodaj komentarz