• 2013-05-17

Warsztaty International Jazz Platform

Rozpoczęły się zapisy na mistrzowskie warsztaty jazzowe – International Jazz Platform – które odbędą się w ramach 6 Letniej Akademii Jazzu w dniach 8 – 11 lipca 2013 r. w Łodzi.

International Jazz Platform, plakat (źródło: mat. prasowe)

International Jazz Platform, plakat (źródło: mat. prasowe)

Mistrzowskie warsztaty kreatywnego jazzu i muzyki improwizowanej International Jazz Platform, to propozycja dla osób mających indywidualne aspiracje muzyczne, zainteresowanych nowoczesnym podejściem do muzyki. W Intl Jazz Platform udział mogą wziąć osoby pełnoletnie, grające na instrumentach: saksofon, fortepian, gitara, perkusja, kontrabas, trąbka oraz znające język angielski na poziomie dobrym.

W trakcie czterodniowych warsztatów uczestnicy mają zaplanowane codzienne zajęcia instrumentalne i zespołowe z międzynarodową kadrą. Zajęcia poprowadzą Maciej Obara, Ole Morten Vaagan, Gard Nillsen, Tom Arthurs, Dominik Wania, Marek Kądziela. W czasie warsztatów odbywać się będą także nieformalne wieczorne spotkania i jam sessions w Wytwórni. Uczestnicy warsztatów wezmą udział w seminariach z zaproszonymi gośćmi, promotorami jazzu z zagranicy i Polski: Martel Ollerenshaw, dyrektor Serious Ltd., London Jazz Festival oraz Rafałem Turkiewiczem, dyrektorem artystycznym festiwalu Jazztopad.

Zapisy potrwają do 7 czerwca 2013 roku.

6 Letnia Akademia Jazzu
od 8 do 11 lipca 2013 roku
Klub Wytwórnia, ul. Łąkowa 29
Łódź

Dodaj komentarz