• 2013-05-16

Targi KidDESIGN 2

Od 25 do 26 maja w warszawskim Instytucie Wzornictwa Przemysłowego potrwają targi designerskich zabawek na dzień dziecka KidDESIGN 2.

Targi KidDESIGN 2 (źródło: materiały prasowe organizatora)

Targi KidDESIGN 2 (źródło: materiały prasowe organizatora)

Zachęceni sukcesem pierwszej edycji targów designerskich zabawek dla dzieci KidDesign, które odbyły się w grudniu 2012 roku organizatorzy zapraszają na KidDESIGN 2.
W grudniowej edycji wzięło udział 44 wystawców miedzy innymi zabawek, ubrań, książek czy mebelków dziecięcych. W czasie dwóch dni trwania targów odwiedziło je ponad 1 000 osób. Nikt nie wyszedł z pustymi rękami. Dobre opinie sprzedających, entuzjastyczne przyjęcie targów przez kupujących oraz dużo pochlebnych informacji prasowych skłoniło twórców do organizacji kolejnej jego edycji.

Również tym organizatorzy mają na celu zgromadzenie wyselekcjonowanych sprzedawców: projektantów, właścicieli galerii i sklepów internetowych. Ludzi zdolnych, kreatywnych – często rodziców – którzy mają potrzebę tworzenia dla dzieci produktów alternatywnych do tych, jakie znajdujemy na większości sklepowych półek.

Impreza jest skierowana do wszystkich , którzy szukają dla dzieci ładnych, dobrze zaprojektowanych i świetnie wykonanych przedmiotów, rozwijających twórczy potencjał. Wszelkich produktów przydatnych małemu człowiekowi.

Podstawą są estetyka, jakość i oryginalność, a jednocześnie na pobudzanie ciekawości i wyobraźni czy rozwijanie kreatywności.

Targi KidDESIGN 2
25-26 maja 2013 r., godz. 10.00-18.00
Instytut Wzornictwa Przemysłowego, ul. Świętojerska 5/7
Warszawa

Dodaj komentarz