• 2013-05-10

Audiobook na podstawie komiksu Żywe trupy

Bijący rekordy popularności na całym świecie komiks Roberta Kirkmana Żywe trupy doczekał się już książki i serialu. Polskie studio Sound Tropez, które zrealizowało m.in. superprodukcję Gra o tron postanowiło pójść o krok dalej i nagrać na podstawie komiksu audiobooka.

„Żywe trupy” – audiobook studia Sound Tropez (materiały prasowe)

„Żywe trupy” – audiobook studia Sound Tropez (materiały prasowe)

Nietypowe? To pierwsza na świecie tego typu produkcja z udziałem największych polskich gwiazd. Pierwsza dźwiękowa adaptacja kultowego komiksu okazała się strzałem w dziesiątkę. Audiobook dostaje doskonałe recenzje za obsadę (m.in. Anna Dereszowska, Maria Seweryn, Jacek Rozenek i Szymon Bobrowski), świetną muzykę, a przede wszystkim spektakularne efekty dźwiękowe, które wprowadzają w niezwykły klimat grozy.

Żywe trupy to trzymająca w napięciu historia Ricka, wzorowego policjanta z małego miasteczka, który postrzelony podczas pościgu za zbiegami budzi się ze śpiączki w opustoszałym szpitalu. Staje przed niezwykle trudnym zadaniem – w świecie opanowanym przez krwiożercze zombie musi odnaleźć żonę i syna. Ale najpierw – musi przeżyć.
W bohaterów komiksu wcielili się znani polscy aktorzy m.in. Anna Dereszowska, Maria Seweryn, Jacek Rozenek i Szymon Bobrowski.

Żywe trupy - audiobook
Studio Sound Tropez

Dodaj komentarz