• 2013-05-10

Konkurs Miedź w architekturze

Rusza kolejna edycja konkursu Miedź w architekturze. Innowacyjne obiekty zrealizowane z wykorzystaniem tego materiału można zgłaszać do 31 maja 2013 roku.

Konkurs „Miedź w architekturze” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Konkurs „Miedź w architekturze” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Polskie Centrum Promocji Miedzi, zaprasza polskich projektantów do udziału w kolejnej edycji konkursu European Copper in Architecture 2013. Do rywalizacji można zgłaszać budynki o dowolnej funkcji ukończone w okresie od maja 2011 do maja 2013 roku.

Jak zgłaszać obiekty? Prezentacje zrealizowanych projektów zgłaszanych do konkursu powinny zawierać fotografie, rysunki oraz opis projektu ze szczególnym uwzględnieniem zastosowania miedzi. Wszystkie te informacje należy umieścić na jednym lub dwóch planszach formatu A1. W prezentacji powinien znaleźć się (lub być do niej dołączony) także opis projektu zawierający około 250 słów. Wszelkie informacje o realizacji, w tym jej opis powinny być przygotowane w języku angielskim.

Wszystkie grafiki zamieszczone w pracy konkursowej należy dołączać do zgłoszenia w formie elektronicznej (grafiki o minimalnej rozdzielczości 300 dpi) zapisane na płycie CD, na której powinien znaleźć się również opis projektu w pliku o formacie zgodnym z programem MS Word, a także wypełniony formularz zgłoszeniowy. Nie ma ograniczenia liczby projektów zgłaszanych przez jednego uczestnika.

Ocena i harmonogram: jury konkursu będzie oceniać wartość architektoniczną całego obiektu, a nie tylko fragmentu zrealizowanego z wykorzystaniem miedzi. Ocena jest wieloetapowa i bardzo wszechstronna (w skład jury wchodzi aż 15 osób).

Konkurs Miedź w architekturze
Zgłoszenia: do 31 maja 2013 r.

Dodaj komentarz