• 2013-05-07

Targi Muzyczne Audioriver 2013

Ruszył nabór na Targi Muzyczne, które w czasie trwania letniego festiwalu od 26 do 28 lipca odbywają się na rynku Starego Miasta w Płocku.

Targi Muzyczne Audioriver (źródło: mat. prasowe)

Targi Muzyczne Audioriver (źródło: mat. prasowe)

Targi Muzyczne to część projektu o nazwie Rynek Niezależny, którego celem jest rozwijanie i promowanie biznesu opartego na muzyce alternatywnej. Na płockiej starówce organizator festiwalu udostępnia namioty przeznaczone na stoiska wytwórni płytowych, organizatorów wydarzeń kulturalnych, mediów, sklepów muzycznych i uczelni.

W ubiegłych latach wśród wystawców znalazły się takie organizacje, jak Skylark Records, Centrum Działań Twórczych 1500 m2, Im@Home czy Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi. Co jest zupełnym ewenementem, Audioriver pozwala promować także inne festiwale, jak FreeForm, Original Source Up To Date czy Mayday i Soundtropolis.

Aby dostać się do grona wystawców do 29 maja 2013 należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy.

Czekamy zarówno na większe, jak i mniejsze organizacje. Na działające od lat i te zupełnie nowe – mówi rzecznik prasowy Audioriver, Łukasz Napora. Wielkość i staż nie grają roli. Liczy się to, co wystawca zamierza zrobić podczas naszego festiwalu. Czekamy na interesujące aranżacje stoisk oraz fajne sposoby angażowania naszej publiczności. Targi Muzyczne to część programu Audioriver i na rynku ma być równie ciekawie, jak na plaży.

Targi Muzyczne Audioriver
od 26 lipca 2013 r., godz. 16.00 do 27 lipca 2013 r., godz 20.00

Festiwal Audioriver
od 26 do 28 lipca 2013 roku, Płock

Dodaj komentarz