• 2013-04-18

Biografia Beyonce wkrótce w księgarniach

20 maja do księgarń trafi Crazy in love – biografia Beyoncé, której autorem jest Daryl Easlea.

„Crazy in love”, Daryl Easlea, wydawnictwo Dobre Historie (źródło: materiały prasowe)

„Crazy in love”, Daryl Easlea, wydawnictwo Dobre Historie (źródło: materiały prasowe)

Tempo rozwoju jej kariery przywodzi na myśl sukces Michaela Jacksona. Beyoncé w wieku zaledwie kilkunastu lat zyskiwała już wierne grono fanów z Destiny’s Child – girlsbandem o burzliwej historii, będącym trampoliną do jej solowej kariery. Dziś trzydziestojednoletnia artystka ma na swoim koncie szesnaście nagród Grammy, a jej ubiegłoroczne zyski szacowane są na 40
milionów dolarów.

Beyoncé to chodząca instytucja – piosenkarka, aktorka, kreatorka mody, filantropka, bizneswoman, twarz wielu marek, wierna żona i oddana matka. Dla wielu dziewczyn i kobiet jest kimś więcej niż tylko gwiazdą znaną z okładek kolorowych pism. Bey inspiruje miliony fanów na całym świecie, a historia jej pełnego wzlotów i upadków życia przekonuje, że wszystko jest możliwe.

Crazy In Love dokumentuje karierę oraz prywatne życie Beyoncé Knowles. To porywająca opowieść o jej pracy, miłości, relacjach z rodziną i małżeństwie z królem hip-hopu Jayem-Z. Ta ekscytująca i niezwykle wymowna biografia stanowi efekt wieloletniej obserwacji oraz zrozumienia sensu nieustannie zmieniającej się kariery Beyoncé. Daryl Easlea nie pomija drażliwych faktów i nie uwydatnia sukcesów. Tworzy wielobarwny obraz prawdziwej Bey. Crazy In Love to książka o tym jak kochać, walczyć o lepszą przyszłość i realizować swoje marzenia, ani przez chwilę nie tracąc wiary we własne możliwości. Bo jak przekonuje sama Bey – Life is but a dream.

Daryl Easlea to brytyjski dziennikarz i krytyk muzyczny znany m.in. łam: Mojo, BBC, The Guardian czy The Independent. Autor zbierających nagrody i pochwały biografii: Madonny, Cher czy The Supremes. Współtwórca Encyklopedii Muzyki Popularnej oraz książki 1001 płyt, których musisz posłuchać zanim umrzesz.

Daryl Easlea, Crazy in love
wydawnictwo Dobre Historie
premiera: 20 maja 2013 r.

Dodaj komentarz