• 2013-04-17

Weekend z ArtBuzz w Krakowie

W piątek i sobotę (19-20 kwietnia) w Centrum Dydaktyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie odbędzie się konferencja ArtBuzz.

Podczas konferencji ArtBuzz (źródło: mat. prasowe)

Podczas konferencji ArtBuzz (źródło: mat. prasowe)

ArtBuzz to połączenie grafiki, nowych technologii, Internetu oraz szeroko pojętego Mobile. Konferencja jest największym cyklem szkoleń łączących sztuki wizualne z nowoczesnymi technologiami. Na ArtBuzz będzie można dowiedzieć się jak pracują profesjonaliści, z jakich technologii korzystać dziś, oraz co jest warte uwagi na przyszłość. W trakcie dwóch dni będzie można wziąć udział w 13 wykładach prowadzonych przez specjalistów w swoich dziedzinach, wśród których znajdują się:

Adam Kuczek – koncept artysta i projektant lokacji Neo-Seoul z filmu Atlas Chmur. Przyleci specjalnie z Szanghaju, żeby opowiedzieć o kreowaniu futurystycznego świata na potrzeby filmu.

Piotr Zając – COO i współwłaściciel Untitled Kingdom Ltd, przedstawi jak podbić londyńskie Tech City, jak pracują startupy zagranicą oraz jak najlepiej tworzyć aplikacje mobilne.

Stanisław Mąderek – tworzy własny pełnometrażowy film Sci-Fi, a swoją pasją zaraził największe gwiazdy polskiego kina. Opowie o najnowszych osiągnięciach w tworzeniu efektów specjalnych.

Marek Kaczkowski – front-end developer, pasjonat Ruby i Node.js. Opowie o Responsive Web Desing w praktyce.

Konferencji towarzyszą konkursy: ArtBuzz Challange 2013 na forum Max3D.p, speedpainting i inne.

Konferencja ArtBuzz
19 i 20 kwietnia 2013 roku
Centrum Dydaktyki Akademii Górniczo-Hutniczej, Kraków

Dodaj komentarz