• 2013-04-13

CityVision Presentation Tour

15 kwietnia o godz. 18.00 w warszawskim klubie studenckim Stan Surowy odbędzie się spotkanie ze speaker’ami konkursu architektonicznego CityVision.

CityVision Presentation Tour (źródło: materiały prasowe organizatora)

CityVision Presentation Tour (źródło: materiały prasowe organizatora)

CityVision wraz z władzami miasta Rio de Janeiro zaprasza studentów oraz architektów do wzięcia udziału w innowacyjnym konkursie.

Podczas wieczornego spotkania organizatorzy przedstawią sylwetkę międzynarodowej organizacji, otwierając tym samym V edycję konkursu CityVision, tym razem w ujęciu problemu miasta Rio de Janeiro.

Warszawska edycja to Rio CityVision Competition Presentation Tour, które po prezentacjach na uczelniach technicznych w Syrakuzie, Florencji, Turynie jest spotkaniem dedykowanym polskiej publiczności.

CityVision to laboratorium architektury z siedzibą w Rzymie, założonym w celu generowania dialogu współczesnego miasta z jego wizerunkiem w przyszłości.

Organizacja odkrywa rzeczywistość i przyszłość za pomocą organizacji międzynarodowych konkursów achitektonicznych, imprez, magazynu CityVision oraz wykładów z udziałem znanych architektów.

Konkurs CityVision to coroczne międzynarodowe wydarzenie, którego celem jest skonfrontowanie ze sobą wizjonerskich propozycji urbanistycznych.

Kurator i prezentacja: Ewa Zwierzchowska
Prezenterzy: Tomasz Tymiński, Piotr Matuszek, Marek Ejsztet, Michał Kulesza.

CityVision Presentation Tour
15 kwietnia 2013 r., godz. 18.00
Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej, ul. Koszykowa 55, klub studencki Stan Surowy
Warszawa

Dodaj komentarz