• 2013-04-10

Limboski na koncercie w Składzie Butelek

13 kwietnia w klubie Skład Butelek w Warszawie zagra bluesowo-rockandrollowa grupa Limboski. To projekt muzyczny i jednocześnie pseudonim artystyczny Michała Augustyniaka – wokalisty, autora piosenek i improwizującego gitarzysty. W Składzie butelek zespół wystąpi w składzie: Jacek Cichocki, Kuba Rutkowski, Jacek Mazurkiewicz oraz Michał Augustyniak.

Limboski, plakat (źródło: mat. prasowe)

Limboski, plakat (źródło: mat. prasowe)

Jak mówią organizatorzy:

Być może jest to więc ostatnia okazja, aby zobaczyć zespół w akcji w małym klubie na pradze – nie zepsuty sławą, pieniędzmi, ale młody, pełen pasji i wiary, grający rockandrolla, a nie wiersze Miłosza (z całym szacunkiem), peany na cześć Powstania Warszawiego (j.w.) lub nie daj Boże… polską muzykę alternatywną.

Zespół LIMBOSKI – wydał do tej pory dwa albumy, z których ostatni był nominowany w ubiegłym roku do Fryderyków. Poza okazjonalnymi dowodami uznania cały czas utrzymywany jest w undergroundzie przez karmę, los, ingerencję istot niematerialnych lub wadliwe działanie rynku muzycznego w Polsce. Nagrywa właśnie trzeci album z producentem Marcinem Borsem.

koncert: Limboski
13 kwietnia 2013 r., godz. 21.00
Skład Butelek, Warszawa

Dodaj komentarz