• 2013-04-10

Singiel i koncerty promujące nowy album Dick4Dick

Od 18 kwietnia grupę Dick4Dick będzie można usłyszeć na koncertach w kilku polskich miastach. Ukazał się również nowy singiel Uśmiechnięty Pies promujący nowy album zespołu.

Dick4Dick, singiel (źródło: mat. prasowe)

Dick4Dick, singiel (źródło: mat. prasowe)

Dick4Dick powracają z nowym singlem Uśmiechnięty Pies zapowiadającym piątą płytę zespołu. Od ostatniego albumu minęły już ponad 2 lata, a zespół m.in. ze względu na zmiany w składzie wycofał się z czynnej działalności. Właśnie się to jednak zmienia, bowiem od niedawna do grupy powrócił Great Adaggio, współzałożyciel zespołu. Kierunek obrany na najnowszym singlu sugeruje powrót do parkietowego wymiatania, ale i rockowego uderzenia. Utwór Uśmiechnięty Pies, ale także inne nowe piosenki będzie można usłyszeć już na najbliższych koncertach Dick4Dick.

Dick4Dick- polski zespół założony w Gdańsku w 2004 roku. Grupa początkowo prezentowała muzykę z pogranicza rocka, popu i muzyki elektronicznej. Po zmianach personalnych w 2010 roku zespół skrócił nazwę do D4D i skierował swoją twórczość w stronę muzyki elektronicznej i klubowej. W 2009 powstał komiks autorstwa Jakuba Rebelki Dick4Dick: Harem Zordaxa. Członkowie grupy wystąpili też w filmie Marcina Wrony Moja Krew. Są założycielami studia nagraniowego i wydawnictwa Dickie Dreams. W 2009 roku zespół podpisał kontrakt z wytwórnią Mystic Production.

koncerty Dick4Dick:

  • 18 kwietnia, klub Dom, Łódź
  • 19 kwietnia, Hydrozagadka, Warszawa
  • 20 kwietnia, klub Dachoofka / Zaścianek, Kraków
  • 25 kwietnia, klub Absynth, Gdańsk

Nowy album Dick4Dick ukaże się jesienią pod szyldem Mystic Production

Dodaj komentarz