• 2013-04-08

Jason Mraz akustycznie w Warszawie

21 sierpnia w warszawskim Palladium wystąpi Jason Mraz. Będzie to koncert akustyczny, związany z premierą najnowszego albumu muzyka Love Is A Four Letter Word, jednocześnie pierwszy występ Mraza w Polsce.

Jason Mraz (źródło: mat. prasowe)

Jason Mraz (źródło: mat. prasowe)

Muzyk kojarzony jest w naszym kraju przede wszystkim w związku z ogromnym sukcesem, jaki przyniósł mu album We Sing. We Dance. We Steal Things. To właśnie z tej płyty pochodzi jego najbardziej znany utwór I’m Yours, który nie schodził z listy Billboard’s Hot 100 przez 76 tygodni, ustanawiając jednocześnie ówczesny rekord. To właśnie ta płyta i ta piosenka otworzyły artyście drzwi do międzynarodowej kariery.

Po 22 miesiącach, spędzonych w trasie promującej wydawnictwo, muzyk skupił się na pracy nad kolejnym, czwartym już albumem w swojej dyskografii. Love Is A Four Letter Word opowiada oczywiście o miłości, a promują go single I Won’t Give Up, 93 Million Miles oraz The Woman I Love. To kolejna gitarowa płyta, wypełniona pięknymi melodiami i doskonałymi tekstami, która swoją światową premierę będzie miała 17 kwietnia.

Jason Mraz to jednak nie tylko singer-songwriter, ale też aktywny działacz m.in. Surfrider Foundation, Free the Slaves, True Colors Fund czy MusiCares. Jak sam podkreśla – muzyka dała mu szansę dotarcia do miejsc i ludzi, których nigdy by bez niej nie spotkał i na których bez niej nie miałby szansy wpłynąć.

Jason Mraz
21 sierpnia 2013 roku
Klub Palladium, Warszawa

Dodaj komentarz