• 2013-04-05

DomiDay – design rozkwita na wiosnę

25 kwietnia od godz. 10.00 w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie odbędzie się DomiDay – spotkanie dla architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz.

DomiDay – design rozkwita na wiosnę (źródło: materiały prasowe organizatora)

DomiDay – design rozkwita na wiosnę (źródło: materiały prasowe organizatora)

Inspiracja, pomysł, zachwyt czymś nowym, bywa często najważniejszym etapem w projektowaniu wymarzonego wnętrza. Wszystkiego o świeżych trendach w designie i technologii będzie można dowiedzieć się już 25 kwietnia podczas DomiDay – interaktywnego, targowo-szkoleniowego spotkania dla architektów, dekoratorów i projektantów wnętrz.

Organizatorzy zadbali o to, by swoje miejsce na DomiDay znalazły zarówno prestiżowe światowe marki, jak i przedsiębiorstwa oferujące nowe, nietuzinkowe rozwiązania. Nasi wystawcy to m.in: Almi Decor, Gaggenau, Marmorin, Remeb, Ammadora, Benjamin Moore, Blum, Proform, Fibaro, Legrand, Cosmonova i wiele innych!

Swoją obecność i wykład dla naszych gości potwierdził m.in. Tomek Rygalik – jeden z najbardziej znanych na świecie polskich designerów, czy Krystyna Surówka – historyk sztuki i designu, wykładowczyni warszawskiej ASP. DomiDay odwiedzi także Cinzia Cecconello – manager marki Alessi na Europę Wschodnią. Gospodynią i prowadzącą DomiDay będzie Omena Mensah, gwiazda TVN i właścicielka luksusowej marki mebli Ammadora.

Na wystawie Zielono mi pokazane zostaną prace ok. 20 młodych projektantów. Znajdą się wśród nich m.in.: Marta Niemywska, Dawid Grynasz, Cable Power, Kabo&Pydo, Kafti Design, OOdesign, Jeremi Nagrabecki, 60bag.com, Katarzyna Herman-Janiec, AZE design i Magdalena Godawa, która przeprowadzi dodatkowo warsztaty kreatywne. Kuratorką wystawy jest Olga Kisiel-Konopka.

Produkty partnerów będą oznaczone widocznymi tagami z kodem QR. Zamiast notować i pytać, wszystkie informacje będzie można zebrać i zapisać w sekundę, skanując kod smartfonem. Dzięki uruchomieniu streamingu video w internecie, w DomiDay będą mogły uczestniczyć na żywo także osoby, które nie będą w stanie dotrzeć na miejsce.

DomiDay – design rozkwita na wiosnę
25 kwietnia 2013 r., godz. 10.00
Siedziba Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie, ul. Świętojerska 5/7
Warszawa

Dodaj komentarz