• 2013-04-04

Architektura w nowej skórze

Redakcja miesięcznika Architektura i Biznes ogłasza już II edycję konkursu Akademii A&B Architektura w nowej skórze – elewacje zewnętrzne i wewnętrzne.

Architektura w nowej skórze – elewacje zewnętrzne i wewnętrzne (źródło: materiały prasowe organizatora)

Architektura w nowej skórze – elewacje zewnętrzne i wewnętrzne (źródło: materiały prasowe organizatora)

Aktualizacja, 4 czerwca 2013 r.:  Z uwagi na pojawienie się nowych możliwości uatrakcyjnienia programu seminarium, termin spotkania zostaje przesunięty na 22 października 2013 r. W związku z powyższym termin przyjmowania prac konkursowych zostaje wydłużony do 15 listopada 2013 r.

Konkurs skierowany jest do architektów, dizajnerów, studentów oraz absolwentów odpowiednich kierunków. Celem konkursu jest promocja młodych talentów poprzez zwrócenie uwagi na wartościowe, innowacyjne rozwiązania  propozycje w architekturze polskiej.

Temat konkursu: elewacje zewnętrzne i wewnętrzne ich różnorodność formalna i funkcjonalność powinny stać się narzędziami do osiągnięcia innowacyjnych rozwiązań w architekturze.

Harmonogram:

  • I etap: seminarium wprowadzające uczestników oraz osoby zainteresowane tematyką konkursową: 23 maja
  • II etap konkurs termin przyjmowania prac: do 14 czerwca
  • ogłoszenie wyników: czerwiec 2013 r., Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie

Nagroda główna wynosi 6000 zł (+ statuetka Akademii A&B). Przyznane zostaną także: nagroda studencka (roczna prenumerata miesięcznika Architektura&Biznes) oraz wyróżnienie (półroczna prenumerata miesięcznika Architektura&Biznes).

Architektura w nowej skórze – elewacje zewnętrzne i wewnętrzne
Seminarium wprowadzające: 23 maja 2013 r.
Międzynarodowe Centrum Kultury
Kraków

Dodaj komentarz