• 2013-03-27

Nowy album Vavamuffin

6 kwietnia do sklepów trafi nowy album zespołu Vavamuffin zatytułowany Solresol. Wśród gości na płycie znaleźli się m.in. Junior Stress, Cheeba, Original Guerrero prosto z Santiago de Chile oraz legenda raggamuffin Macka.B, który wspólnie z warszawskim ansamblem wykonał utwór otwierający płytę.

Vavamuffin, „Solresol", okładka (źródło: materiał prasowy)

Vavamuffin, „Solresol", okładka (źródło: materiał prasowy)

Materiał powstawał w studiach LWW, Western Jive oraz Instytucie Poznawczo-Zakaźnych Czynników Dźwiękowych. Za ostateczne jego brzmienie odpowiedzialni są Jarek Smok Smak i Activator Mario Dziurex (Studio AS One) oraz Olo Mothashipp (Western Jive).

Nasze żony i dziewczyny mówią, że to najlepsza płyta Vavamuffin. A z nimi się nie dyskutuje. Emocje a nie kalkulacja, duch i zabawa a nie PR. Solresol to płyta nagrana z miłości do reggae i raggamuffin – mówi Emili Jones, basista grupy oraz producent wykonawczy albumu.

Od 24 marca ruszyła przedsprzedaż albumu. Wszyscy, którzy dokonają zakupu przed 6 kwietnia mogą liczyć na podpisany przez cały zespół oficjalny plakat koncertowy promujący trasę Solresol Tour 2013. Singiel Nie pękaj! można usłyszeć na antenie Radia Roxy. Trafił on również do cyfrowej dystrybucji w najważniejszych sklepach internetowych. Niebawem będziecie mogli obejrzeć klip tego utworu w reżyserii Xawerego Żuławskiego.

Vavamuffin, Solresol
Premiera: 6 kwietnia 2013 roku
Wydawca: AKW Karrot Kommandou

Dodaj komentarz