• 2013-03-27

Dieta cud dla fanów teatru w Wodzisławiu

12 kwietnia Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na komedię odchudzającą Jana Jakuba Należytego Dieta Cud.

„Dieta cud” Jana Jakuba Należytego w Wodzisławskim Centrum Kultury (materiały prasowe organizatora)

„Dieta cud” Jana Jakuba Należytego w Wodzisławskim Centrum Kultury (materiały prasowe organizatora)

Akcja sztuki dzieje się w ciągu dwóch ostatnich dni na planie reality show w domu Slim Brothera. Trzy finalistki walczą o wielką wygraną, która oprócz pokaźnej kwoty przynieść ma zwyciężczyni sławę, status gwiazdy i dostatnie życie. Bohaterki: Pani Columbo, Pani Doktor i Lidka pod wodzą demonicznej instruktorki Ewy Fitness przygotowują się do finałowego odcinka na żywo. Podczas transmisji, telewidzowie za pośrednictwem smsów wybiorą Miss Fitness.

Regulamin programu najwięcej szans daje uczestniczce, która straciła najwięcej kilogramów w myśl zasady im mniej – tym więcej. Jesteśmy świadkami heroicznej walki każdej z nich o stratę choćby kilku gramów. Panie nie rezygnują też z nieuczciwych chwytów wobec konkurentek w myśl innej zasady: cel uświęca środki. Dopiero nieprzewidywane zdarzenie na planie zmusza zwaśnione trzy strony do solidarnej walki o szczęśliwy finał.

Komedia Dieta cud – satyra na telewizyjne czasy, gdzie człowiek – najmniej ważny element wszechobecnego show staje się narzędziem świętej oglądalności, produktem wypełniającym czas między blokami reklamowymi. I historia trzech pułapek, w które dały się złapać uczestniczki. I trzech decyzji, dzięki którym możemy liczyć na szczęśliwy finał.Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na komedię odchudzającą Jana Jakuba Należytego Dieta Cud.

Jan Jakub Należyty, Dieta cud
12 kwietnia 2013 r., godz. 19.00
Autor: Jan Jakub Należyty
Producent: Leszek Kwiatkowski (organizacja imprez)
Reżyseria: Piotr Dąbrowski

Dodaj komentarz