• 2013-03-26

Konkurs Design-Open Space

Do 14 kwietnia można nadsyłać zgłoszenia na otwarty konkurs Design-Open Space w ramach I Międzynarodowego Festiwalu Dobrych Projektów WrocLOVE Design.

Design-Open Space (źródło: materiały prasowe organizatora)

Design-Open Space (źródło: materiały prasowe organizatora)

MFDP WrocLOVE Design to pierwsza na taką skalę impreza w tej części Polski prezentująca współczesne wzornictwo i najlepszy światowy design reprezentowany przez małe studia projektowe, projektantów, studentów i uznane marki o światowym zasięgu, które w swoim portfolio posiadają znane na całym świecie ikony designu. To prawdziwy mariaż świata projektowego, sztuki i biznesu, na których styku działa festiwal dobrych projektów, po to by łączyć i wymieniać doświadczenia.

Pierwsza edycja MFDP WrocLOVE Design potrwa od 9 do 12 maja w Hali Stulecia oraz wybranych przestrzeniach Wrocławia.

W ramach festiwalu odbędą się warsztaty i wykłady. Zaprezentowane zostaną światowe gwiazdy designu jak Marek Cecuła, Studio Rygalik, Aleksandra Jaeschke, Ewa Gołębiowska oraz uznani na świecie polscy i zagraniczni projektanci. Na tym nie koniec. Każdy z nich dostał kiedyś szansę.

Dlatego właśnie organizatorzy ogłaszają otwarty konkurs Design-Open Space, zapraszając do udziału: studia projektowe, młodych projektantów, debiutantów i studentów. Celem konkursu jest znalezienie nowych i oryginalnych produktów, projektów, prototypów i koncepcji wzorniczych; projektów innowacyjnych i kreatywnych, zaangażowannych społecznie oraz funkcjonalne. Wybrane projekty wezmą udział w wystawie pokonkursowej Design-Open Space w ramach 1.MFDP Wroclove Design.

Konkurs Design-Open Space
Zgłoszenia: do 14 kwietnia 2013 r.
Wystawa pokonkursowa: 9-12 maja 2013 r.
Hala Stulecia
Wrocław

Dodaj komentarz