• 2013-03-15

Implikacje w Starej Galerii ZPAF

Od 15 marca w Starej Galerii ZPAF w Warszawie można oglądać wystawę fotografii studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi pt. Implikacje.

Fot. Aleksandra Korszun (źródło: materiały prasowe organizatora)

Fot. Aleksandra Korszun (źródło: materiały prasowe organizatora)

Patrząc na prezentację Implikacje widzimy dużo entuzjazmu fotograficznego, przekory twórczej, swobody posługiwania się kamerą. Należy jednocześnie zauważyć, że młodzi twórcy zadają sobie i odbiorcom zasadnicze, poważne pytania. A to świadczy o realizacji postulatu, że szkoła również uczy i wychowuje. Migawkę wyzwala człowiek obarczony indywidualnym postrzeganiem świata i swoją o tym świecie wiedzą. Zdjęcie zawsze będzie nosić jego piętno. Każda wypowiedź jest swoistym autoportretem twórcy. Zawsze jest indywidualnym sądem o rzeczywistości.

Sergiusz Sachno – kurator wystawy

W wystawie biorą udział: Mateusz Adamczyk, Michał Awin, Marek Bajon, Tomasz Fularski, Agata Kacprzak, Aleksandra Korszuń, Katarzyna Zuzanna Krakowiak, Rafał Michałek-Czerepak, Agnieszka Noworyta, Aleksandra Plewa, Bartłomiej Senkowski, Karolina Synowiecka, Tomasz Wajsprych, Robert Warzocha, Piotr Wolski, Tomasz Ziober

Organizator wystawy: Okręg Warszawski Związku Polskich Artystów Fotografików

WSSiP w Łodzi, Implikacje
Wernisaż: 15 marca 2013 roku, godz. 18.00
Wystawa potrwa do 12 kwietnia 2013 roku
Stara Galeria ZPAF
Plac Zamkowy 8
Warszawa

Dodaj komentarz