• 2013-03-13

Arms and Sleepers zagrają we Wrocławiu

17 marca we wrocławskim klubie Puzzle zagra zespół Arms and Sleepers. Ten poruszający się na pograniczu muzyki trip-hop, ambient i post-rocka amerykański duet zagra w ramach cyklu City Sounds, który prezentuje najbardziej aktualne trendy w szeroko pojętej muzyce niezależnej i klubowej.

Arms and Sleepers (źródło: materiał prasowy)

Arms and Sleepers (źródło: materiał prasowy)

Arms and Sleepers to dwaj muzycy: grający na instrumentach klawiszowych i obsługujący samplery Max Lewis oraz grający na klawiszach i basie Mirza Ramic. Ich występy połączone są z doskonałymi wizualizacjami bostońskiego artysty Dado Ramadaniego. Projekt zawiązał się latem 2006 roku w Boston, w stanie Massachusetts. Od tamtego momentu zespół nagrał 16 różnych pod względem stylistcznym wydawnictw, które regularnie prezentowane w wersji na żywo przysporzyły duetowi Amerykanów stałe grono wiernych odbiorców po obu stronach oceanu. Formacja stara się często zmieniać podejście do samego procesu tworzenia, ignoruje na sztywno wyznaczone granice gatunkowe i wiążące się z nimi ograniczenia.

Po kilku doskonale przyjętych przez polskich fanów koncertach, City Sounds zaprasza na ich występ we Wrocławiu. To doskonała propozycja dla fanów ceniących dokonania takich formacji jak Telefon Tel Aviv, Archive, czy nawet Sigur Ros. Poza spektakularnymi produkcjami, w City Sounds regularnie przybliżani są artyści, których muzyka przenosi w zupełnie inny wymiar i wymaga nieco większej dawki skupienia ( Ólafur Arnalds, Port-Royal, Saschienne). Występ Amerykanów to także kolejna koncertowa odsłona, podczas której muzyka i obraz odegrają równorzędne role.

Koncert Arms and Sleepers
17 marca 2013 roku, godz. 20.00
Klub Puzzle
Przejście Garncarskie 2
Wrocław

Dodaj komentarz