• 2013-03-11

Przelotni kochankowie, czyli nowy film Almodóvara

10 maja na ekrany kin wchodzi film Przelotni kochankowie, którego reżyserem jest Pedro Almodóvar. W rolach głównych największe gwiazdy hiszpańskiego kina, a zarazem ulubieni aktorzy reżysera.

„Przelotni kochankowie”, reż. Pedro Almodóvar - plan zdjęciowy (źródło: materiały prasowe)

„Przelotni kochankowie”, reż. Pedro Almodóvar - plan zdjęciowy (źródło: materiały prasowe)

Na ekranie zobaczyć będzie można zobaczyć takich aktorów jak: Cecilia Roth (Wszystko o mojej matce), Javier Cámara (Porozmawiaj z nią), Blanca Suarez (Skóra, w której żyję), Lola Dueñas (Volver), Paz Vega (Sex i Lucia), Carmen Machi (Porozmawiaj z nią), a także Penélope Cruz i Antonio Banderas.

Z powodu technicznej usterki, bezpieczeństwo pasażerów znajdujących się na pokładzie zostaje zagrożone. Doświadczeni piloci robią wszystko by znaleźć rozwiązanie tej trudnej sytuacji. Personel pokładowy bez reszty poświęca swe ciała i dusze, by w każdy możliwy sposób uprzyjemnić podróż pasażerom. Okazuje się, że życie w chmurach jest tak samo skomplikowane, jak i na ziemi, a przyczyny tego są zawsze te same: seks i śmierć.

Na pokładzie samolotu znajdą się: nowożeńcy wyruszających w podróż poślubną, królowa plotkarskich magazynów, bezwzględny biznesmen uciekający z Hiszpanii przed policją, oraz Don Juan próbujący rozstać się z jedną ze swoich kochanek. Każde z nich leci do Meksyku w określonym celu – by coś załatwić albo przed czymś uciec. Co musi się wydarzyć, by ta grupa nieznajomych wyznała sobie swoje tajemnice? Co musi się stać, by wszyscy – włącznie z pilotami – wyjawili najgłębiej skrywane pragnienia?

Przelotni kochankowie, reż. Pedro Almodóvar
Premiera: 10 maja 2013 roku
Dystrybucja: Gutek Film

Dodaj komentarz