• 2013-02-14

Nieobliczalni, czyli najnowsza komedia z Omarem Sy

12 kwietnia na ekrany polskich kin wchodzi film Nieobliczalni, którego reżyserem jest David Charhon. W filmie zagra Omar Sy, gwiazda Nietykalnych, jednego z największych francuskich hitów.

„Nieobliczalni”, reż. David Charhon - kadr z filmu (źródło: materiały prasowe)

„Nieobliczalni”, reż. David Charhon - kadr z filmu (źródło: materiały prasowe)

Bohaterami Nieobliczalnych są dwaj skrajnie różni paryscy policjanci, dla których nie ma ludzi nietykalnych. Będą musieli oni rozwikłać kryminalną zagadkę, a przy okazji zadrzeć z wysoko postawionymi ludźmi władzy.

W głównej roli występuje zdobywca Cezara Omar Sy, wcielając się w postać policjanta z przedmieść Paryża, wielkiego fana cyklu Gliniarz z Beverly Hills. Jego nieszablonowe metody śledcze wzbudzają konsternację i sieją spustoszenie wśród elit politycznych Francji.

W pozostałych rolach będzie można zobaczyć, między innymi, takich aktorów jak: Sabrina Ouazani, Laurent Lafitte, Lionel Abelanski, Patrick Bonnel, Youssef Hajdi, Jean-Noël Martin, Fabrice Colson. Scenariusz do filmu napisali: Remy Four i Julien War. Za muzykę odpowiedzialny jest Ryan Lott, a za zdjęcia Alain Duplantier.

Na starcie komedia osiągnęła we Francji lepszy rezultat niż równolegle debiutujące Życie Pi oraz Jack Reacher z Tomem Cruisem, a sytuując się w box office zaraz za Hobbitem.

Mimo świetnego otwarcia, Nieobliczalni w drugim tygodniu po premierze zanotowali znaczny wzrost popularności, przyciągając do kin o 20% widzów więcej. W ciągu zaledwie trzech tygodni ta szalona komedia ma już na swoim koncie blisko 2 miliony sprzedanych biletów i wiele wskazuje na to, że będzie to jeden z największych francuskich przebojów sezonu.

Nieobliczalni, reż. David Charhon
Premiera: 12 kwietnia 2013 roku
Dystrybucja: Gutek Film

Dodaj komentarz