• 2013-01-26

Remix our Future – konkurs na projekt butelki Heinekena

Do 1 marca potrwa akcja Remix our Future, w ramach której Heineken zaprasza designerów i utalentowanych miłośników tej marki do zaprojektowania limitowanej edycji butelek.

Remix our Future, konkurs na projekt butelki (źródło: materiały prasowe organizatora)

Remix our Future, konkurs na projekt butelki (źródło: materiały prasowe organizatora)

Od 4 grudnia aż do 1 marca każdy, niezależnie czy jest profesjonalnym designerem, czy utalentowanym miłośnikiem marki Heineken, może zaprojektować jej przyszłość w bardzo łatwy i intuicyjny sposób. Wystarczy wejść na stronę www.yourfuturebottle.com, by zaprojektować unikalną butelkę Heinekena.

Projekty będą oceniane przez członków międzynarodowego Jury, w skład którego wchodzą: Mark van Iterson, Global Head of Design marki Heineken, Joshua Davis, pionier w dziedzinie grafiki cyfrowej, redaktor Cool Hunting Evan Orensten i współzałożyciel programu Pecha Kucha Mark Dytham. Wezmą oni pod uwagę przede wszystkim to, jak uczestnicy skorzystali z dorobku Heinekena, kreatywność projektów oraz to, w jaki sposób kreują przyszłość Heinekena.

W nagrodę, finałowa trzydziestka będzie miała szansę uczestniczyć w najbardziej prestiżowym wydarzeniu w branży designu, czyli w Design Week w Mediolanie, który będzie miał miejsce w kwietniu 2013 roku. Tam też prace finalistów zostaną zaprezentowane przed wymagającą mediolańską publicznością, która wspólnie z Jurorami wyłoni zwycięzcę.

Już w grudniu 2013 roku, zwycięski projekt zostanie wykorzystany przy specjalnej Edycji Limitowanej butelki Heinekena na lata 2013/2014. Jeden z członków Jury, Joshua Davis, na podstawie najlepszej grafiki, zaprojektuje opakowanie unikalnego zestawu podarunkowego, w którym swoje miejsce znajdzie zwycięska butelka.

Remix our Future – konkurs na projekt butelki marki Heineken
4 grudnia 2012 r. – 1 marca 2013 r.

1 komentarz do artykułu “ Remix our Future – konkurs na projekt butelki Heinekena”

  1. Nati

    I jak, wzieliście udział?? Ja niestety przegapiłam :( ale mam nadzieję, że będzie więcej tego typu konkursów!

Dodaj komentarz

Konkursy

Cytaty


Magazyn

Sonda

Działalność której instytucji zajmującej się promowaniem designu cenisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR