• 2013-01-26

Remix our Future – konkurs na projekt butelki Heinekena

Do 1 marca potrwa akcja Remix our Future, w ramach której Heineken zaprasza designerów i utalentowanych miłośników tej marki do zaprojektowania limitowanej edycji butelek.

Remix our Future, konkurs na projekt butelki (źródło: materiały prasowe organizatora)

Remix our Future, konkurs na projekt butelki (źródło: materiały prasowe organizatora)

Od 4 grudnia aż do 1 marca każdy, niezależnie czy jest profesjonalnym designerem, czy utalentowanym miłośnikiem marki Heineken, może zaprojektować jej przyszłość w bardzo łatwy i intuicyjny sposób. Wystarczy wejść na stronę www.yourfuturebottle.com, by zaprojektować unikalną butelkę Heinekena.

Projekty będą oceniane przez członków międzynarodowego Jury, w skład którego wchodzą: Mark van Iterson, Global Head of Design marki Heineken, Joshua Davis, pionier w dziedzinie grafiki cyfrowej, redaktor Cool Hunting Evan Orensten i współzałożyciel programu Pecha Kucha Mark Dytham. Wezmą oni pod uwagę przede wszystkim to, jak uczestnicy skorzystali z dorobku Heinekena, kreatywność projektów oraz to, w jaki sposób kreują przyszłość Heinekena.

W nagrodę, finałowa trzydziestka będzie miała szansę uczestniczyć w najbardziej prestiżowym wydarzeniu w branży designu, czyli w Design Week w Mediolanie, który będzie miał miejsce w kwietniu 2013 roku. Tam też prace finalistów zostaną zaprezentowane przed wymagającą mediolańską publicznością, która wspólnie z Jurorami wyłoni zwycięzcę.

Już w grudniu 2013 roku, zwycięski projekt zostanie wykorzystany przy specjalnej Edycji Limitowanej butelki Heinekena na lata 2013/2014. Jeden z członków Jury, Joshua Davis, na podstawie najlepszej grafiki, zaprojektuje opakowanie unikalnego zestawu podarunkowego, w którym swoje miejsce znajdzie zwycięska butelka.

Remix our Future – konkurs na projekt butelki marki Heineken
4 grudnia 2012 r. – 1 marca 2013 r.

1 komentarz do artykułu “ Remix our Future – konkurs na projekt butelki Heinekena”

  1. Nati

    I jak, wzieliście udział?? Ja niestety przegapiłam :( ale mam nadzieję, że będzie więcej tego typu konkursów!

Dodaj komentarz

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Konkursy

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR