• 2013-01-24

Art Sfera Crafts

18 maja w Warszawie odbędzie się Art Sfera Crafts – wydarzenie targowo-warsztatowe łączące elementy szeroko pojętego designu i handmade.

Aktualizacja, 24 stycznia 2013 r.: termin wydarzenia Art Sfera Crafts został przesunięty na 25 maja 2013 r.

Art Sfera Crafts (źródło: materiały prasowe organizatora)

Art Sfera Crafts (źródło: materiały prasowe organizatora)

Art Sfera Crafts to druga edycja imprezy pod szyldem Art Sfera. Jest to pierwsza w Polsce tak wszechstronna impreza z dziedziny Arts&Crafts, a więc wydarzenie targowo-warsztatowe łączące elementy szeroko pojętego designu i handmade. Podobnie jak przy pierwszej edycji, Art Sferę wspierać będą galerie internetowe, które skupiają polskich twórców. Tym razem impreza jest ukierunkowana na obie strony projektowania, na twórców i ich klientów.

Wydarzenie skierowane jest zarówno do profesjonalistów, do ich klientów, którzy wiedzą dokładnie, czego szukają, ale i do poszukujących nowych wrażeń hobbystów. Podczas imprezy znajdzie się także sporo atrakcji dla amatorów, którzy są początkującymi twórcami z planami na przyszłość, lub po prostu bawią się tworzeniem. Impreza podzielona będzie na trzy równoległe sektory:

  • Workshop – szkoły, instytucje i centra artystyczne – podczas targów nie tylko zaprezentują swoją całoroczną ofertę, ale również umożliwią uczestnictwo w zajęciach i warsztatach na miejscu. Zajęcia będą zróżnicowane pod kątem poziomu zaawansowania uczestników, będą zarówno bezpłatne jak i płatne, krótkie i kilkugodzinne, w różnych dziedzinach sfery art.
  • Crafts – producenci, dystrybutorzy i sprzedawcy materiałów i półfabrykatów dla artystów i rękodzielników. W ofercie będą zarówno materiały dla profesjonalistów, jak i amatorów, swoją ofertę zaprezentują hurtownicy oraz przedstawiciele sklepów internetowych.
  • Art – swoje gotowe produkty i projekty zaprezentują polscy artyści / twórcy / designerzy. Podobnie jak w poprzedniej edycji, na targach znajdą się marki znane i lubiane, ale również początkujący projektanci.

Art Sfera Crafts
25 maja 2013 r.
Centrum Konferencyjno-Targowe
Warszawa

Dodaj komentarz