• 2013-01-18

Czarne Warsztaty Pisania Prozą

Wydawnictwo Czarne zaprasza na Czarne Warsztaty Pisania Prozą, które odbędą się w Gościńcu Banica, jednym z piękniejszych miejsc w Beskidzie Niskim, w dniach od 1 do 9 czerwca 2013 roku.

Wydawnictwo Czarne, logo (źródło: materiał prasowy)

Wydawnictwo Czarne, logo (źródło: materiał prasowy)

Czarne zapewnia, że nie będzie to kolejny typowy kurs creative writing. Z pewną dozą patosu można by rzec, że bardziej kurs poszerzania granic wyobraźni uczestników i pogłębiania wiary w siebie. A także całkiem pragmatyczny przewodnik po współczesnym polskim rynku książki, nagrodach literackich, metodach mądrej autopromocji i paru innych rzeczach. Wszystko w pięknej scenerii Beskidu Niskiego i polsko-słowackiego pogranicza.

Warsztaty poprowadzą Natasza Goerke, Jarosław Klejnocki, Stanisław Bereś, Magdalena Budzińska, Monika Sznajderman oraz Andrzej Stasiuk.

Warsztaty przeznaczone są tylko dla osób pełnoletnich. Liczba miejsc ograniczona do 15 osób. Kwalifikacja na warsztaty odbywa się na podstawie próbki tekstu (max. do 10 stron, tylko proza), którą należy przysyłać do 7.02.2013 roku na adresy mailowe: redakcja@czarne.com.pl oraz magda@czarne.com.pl.

Czarne Warsztaty Pisania Prozą
Od 1 do 9 czerwca 2013 roku
Gościniec Banica
Beskid Niski

Dodaj komentarz