• 2013-01-04

Macromonster & Micromusic

Studenci poznańskiej School of Form zostali zaproszeni do udziału w projekcie Felice Limosaniego Macromonster & Micromusic. 5 stycznia okno wystawowe butiku Luisa Via Roma we Florencji opanują potwory a ulicę wypełni elektroniczna muzyka…

Projekt studentów poznańskiej School of Form do instalacji „Macromonster & Micromusic” (źródło: materiały prasowe)

Projekt studentów poznańskiej School of Form do instalacji „Macromonster & Micromusic” (źródło: materiały prasowe)

Są potwory, które istnieją naprawdę i tylko w naszej wyobraźni. Mogą być dobre i złe. W najnowszym projekcie Felice Limosaniego Macromonster&Micromusic potwór to cudowne dziecko. Człowiek o wielkim talencie i możliwościach. Potwornie doskonały i jedyny w swoim rodzaju.

Do przedstawienia wizji własnego potwora w ramach projektu Macromonster & Micromusic, przez samego Limosaniego zostali zaproszeni, jako jedyna reprezentacja z Polski, studenci School of Form. Do wykonania instalacji, każdy z zaproszonych zespołów, otrzymał taką samą ilość tkaniny – Alcantary®, wykorzystywanej, jako materiał obiciowy w produkcji samochodów, samolotów, statków a także w produkcji mebli, odzieży i akcesoriów.

5 stycznia główne okno wystawowe słynnego butiku Luisa Via Roma we Florencji opanują potwory a ulicę wypełni elektroniczna mikro-muzyka. Instalacja prezentowana będzie w ramach trwających we Florencji targów Pitti Immagine i imprezy Firenze4ever. W projekcie wezmą również studenci z uczelni reprezentujących Włochy, Brazylię, Japonię i Izrael.

Macromonster & Micromusic
Od 5 stycznia 2013 r.
Butik Luisa Via Roma
Florencja

Dodaj komentarz