• 2013-01-02

Chuckamuck w Cafe Kulturalna

12 stycznia w Cafe Kulturalna w Warszawie odbędzie się koncert berlińskiego zespołu Chuckamuck.

Chuckamuck (źródło: materialy prasowe)

Chuckamuck (źródło: materiały prasowe)

Zespół ten łamie stereotyp,  iż w Berlinie jedynie dobrze rozwija się muzyka techno. Wzorują się na takich zespołach jak The Damned, Sex Pistols, The Beateles.  Grają muzykę , która łączy te wzorce z językiem niemieckim, dając ciekawy rezultat. Wszystkie utwory zespołu są praktycznie o miłości.

Supportem będzie zespół Tania Odzież. Przez lata grupa była tylko marzeniem jednego człowieka, który zjeździł świat, od Saskiej Kępy po Związek Radziecki, w poszukiwaniu wymarzonych muzyków. Po latach okazało się, że wystarczyło użyć telefonu. Teraz, kiedy na scenę wchodzi szalenie wysoki wokalista Migel, kobiece serca zaczynają drżeć. Gdy dołącza do niego Sztajn, basista o kasztanowych włosach – kobiety drżą już całe. Mężczyźni też wpadają w drżenie, gdy pojawia się perkusistka Lala. Po wkroczeniu na scenę gitarzysty, który jest zbyt zapracowany, żeby wymyślić sobie pseudonim, drżą również jego ręce i butelki w barze.

Ich piosenki są głównie po angielsku, na dodatek o miłości. Charakterystyczną cechą zespołu jest to, że nie mają nic wspólnego z innym zespołem o tej samej nazwie.

Chuckamuck
12 stycznia 2012
Cafe Kulturalna w Warszawie

Dodaj komentarz