• 2012-12-27

Ewa Trzcionka o projektowaniu relacji z otoczeniem

11 stycznia o godz. 18.00 w Galerii Wnętrz Domar we Wrocławiu odbędzie się wykład pt. Projektowanie relacji z publicznością, który poprowadzi redaktor naczelna Design Alive, Ewa Trzcionka.

Projektanci o projektowaniu: Ewa Trzcionka (źródło: materiały prasowe organizatora)

Projektanci o projektowaniu: Ewa Trzcionka (źródło: materiały prasowe organizatora)

Co zrobić, żeby o nas pisano? Jak sprzedać się w mediach? Jakie są najbardziej skuteczne modele współpracy z nimi? Odpowiedzi na te pytania dostarczy trzecie już spotkanie w ramach cyklu Projektanci o Projektowaniu, które odbędzie się dzięki współpracy Instytutu Grafiki SWPS we Wrocławiu i Galerii Wnętrz Domar.

Wykład pt. Projektowanie relacji z publicznością poprowadzi Ewa Trzcionka, redaktor naczelna Design Alive – magazynu o projektowaniu, trendach i architekturze – która od 2006 roku prowadzi również Żywą Galerię Designu Design Alive w klubokawiarni na Zamku w Cieszynie.

Podczas wykładu można się będzie dowiedzieć nie tylko tego, jak ważna jest komunikacja z otoczeniem, ale również, jak budować i zarządzać bazą danych, czy jak przygotowywać informacje o swoich działaniach, by okazywały się jak najbardziej interesujące dla mediów.

Design jest często rozumiany jako fanaberia, coś drogiego i ekskluzywnego. Naszym zadaniem jest zmiana myślenia o projektowaniu, które niezależnie od tego, czy mówimy o reklamie, informacji, wzornictwie, czy szeroko rozumianych usługach, jest sposobem na rozwiązanie realnych problemów. Projektowanie, podobnie jak projektanci, potrzebni są w każdej dziedzinie życia. Często zapominamy o tym, że to, co wszędzie widzimy, wcześniej ktoś musiał zaprojektować

– mówi Mariusz Wszołek, jeden z organizatorów i wykładowca Instytutu Grafiki SWPS we Wrocławiu

Projekt cyklicznych spotkań Projektanci o Projektowaniu to wynik współpracy nauki (Instytutu Grafiki SWPS we Wrocławiu) i biznesu (Galerii Wnętrz Domar). Wstęp wolny.

Projektanci o Projektowaniu: Projektowanie relacji z publicznością, wykład Ewy Trzcionki
11 stycznia 2012 r., godz. 18.00
Galeria Wnętrz Domar
Wrocław

Dodaj komentarz