• 2012-12-10

Finał Moico Enjoy Music – Fair Weather Friends

15 grudnia w Browarze Mieszczańskich we Wrocławiu zagra zespół Fair Weather Friends w ramach finału Moico Enjoy Music.

Fair Weather Friends, fot. W. Mateusiak (źródło: materiały prasowe)

Fair Weather Friends, fot. W. Mateusiak (źródło: materiały prasowe)

Fair Weather Friends prezentujący połączenie współczesnej elektroniki z muzyką taneczną lat ’70 i ’80 powstał w 2011 roku w Czeladzi. W marcu tego roku światło dzienne ujrzała debiutancka EP-ka Eclectic Pixels zespołu. Pomimo krótkiego stażu w branży muzycznej, Fair Weather Friends wystąpili m.in. podczas tegorocznego Heineken Open’er Music Festiwal oraz Coke Live Music Festival w Krakowie.

Projekt Moico Enjoy Music zainaugurowały majowe recitale Marceliny i Ani Kłys. We wrześniu kontynuowano cykl, ale już w znacznie szerszym wydaniu. W sześciu wrocławskich klubach zagrali kolejno: Lody, LOV, Sinusoidal, Marcelina, Ania Kłys i João. Wszystkie koncerty były rejestrowane, a wybrane utwory artystów uczestniczących w przedsięwzięciu znalazły się na płycie CD, której oficjalną premierę organizatorzy przewidzieli podczas finałowego wieczoru Moico Enjoy Music.

W ramach finału wystąpi także En2ak – pochodzący z Wrocławia DJ i producent muzyczny. Uczestnik Red Bull Music Academy w Nowym Jorku. Obecnie reprezentuje U Know Me – młodą Polską wytwórnię. Jego twórczość to mieszanka hip-hopu, R&B oraz nowej elektroniki, której brzmieniowo blisko do dokonań artystów związanych z prowadzonym przez Flying Lotusa labelem Brainfeeder.

Moico Enjoy Music
15 grudnia 2012 roku
Klub Browar Mieszczański we Wrocławiu

Dodaj komentarz