• 2012-12-03

Nowy film Susanne Bier już w lutym

1 lutego na ekrany kin wchodzi najnowszy film Susanne Bier pod tytułem Wesele w Sorrento. W obsadzie filmu znalazł się, między innymi, Pierce Brosnan.

„Wesele w Sorrento”, reż. Susanne Bier - kadr z filmu (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

„Wesele w Sorrento”, reż. Susanne Bier - kadr z filmu (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

Wesele w Sorrento, to romantyczna komedia nagrodzonej Oscarem Susanne Bier z Piercem Brosnanem i Trine Dyrholm w rolach głównych.

To niepoprawnie optymistyczna opowieść o tym, że czasem wszystko się zaczyna, kiedy myślimy, że już po wszystkim. Wesele w Sorrento, to kino gatunkowe w najczystszej postaci, niczym Mamma Mia!, tyle że z błyskotliwym scenariuszem, jak pisała krytyka. W efekcie powstała brawurowa opowieść ze świetnie nakreślonymi postaciami, pełna pikantnych dialogów i humoru.

Wesele w Sorrento opowiada o dwóch bardzo różnych rodzinach, które przyjeżdżają do pięknej willi położonej w cytrusowym sadzie nad morzem. Okazją do spotkania jest wesele, podczas którego nic nie przebiega zgodnie z planem, a zarazem wszystko zmierza do przewrotnego i radosnego finału.

W filmie występują: Pierce Brosnan (Mamma Mia!, Śmierć nadejdzie jutro), Laurent Laffite (Nie mów nikomu), Sabrina Ouazani (Niebo nad Paryżem).

Wesele w Sorrento, reż. Susanne Bier
Premiera: 1 lutego 2012 roku
Dystrybucja: Gutek Film

Dodaj komentarz