• 2012-11-29

Zupełnie Inny Świat w Tarabuku

29 listopada o godz. 18.00 w księgarnio-kawiarni Tarabuk w Warszawie odbędzie się spotkanie i debata pod hasłem: Czy dobrze jest, jak jest? Czy potrzebny jest zupełnie inny świat?

Spotkanie w Tarabuku, plakat (źródło: materiały prasowe)

Spotkanie w Tarabuku, plakat (źródło: materiały prasowe)

W wydarzeniu wezmą udział redaktor naczelny czasopisma Zupełnie Inny Świat Adam Nyckowski, zastępca redaktora naczelnego Marcin Marczuk, odpowiedzialna za marketing Agata Fiech oraz sekretarz redakcji Sebastian Pasek. Spotkanie będzie okazją do wspólnej dyskusji o szansach realnych zmian w otoczeniu młodych ludzi oraz do rozmowy o możliwościach współpracy z kwartalnikiem na rzecz projektów społeczno-kulturalnych.

Zupełnie Inny Świat to niezależny kwartalnik społeczno-kulturalny, tworzony przez Młodych i dla Młodych (młodych nie tylko metryką – również duchem). Od początku swojego funkcjonowania czasopismo porusza się w obszarze kultury, literatury, muzyki, filmu, sportu oraz tematów społecznych. W Zupełnie Innym Świecie to czytelnicy stają się autorami publikowanych na jego łamach artykułów, reportaży, opowiadań i wierszy. Czytelnicy mają również możliwość i okazję budowania środowiska wokół czasopisma – uczestniczą i wspierają wydarzenia kulturalne (spotkania, koncerty, festiwale), projekty edukacyjne (warsztaty, debaty, szkolenia) oraz wszelkie inicjatywy społeczne.

Adam Nyckowski – trener, animator, działacz społeczny, wiceprezes Stowarzyszenia Serduszko dla Dzieci, redaktor naczelny Zupełnie Innego Świata.

Agata Fiech – zawodowo – koordynator projektów edukacyjnych i promocyjnych, tłumacz, fotograf. Prywatnie – adeptka psychologii oraz dalekich i niedalekich podróży (nie tylko w głąb siebie i nie tylko palcem po mapie).

Sebastian Pasek – absolwent pedagogiki Wyższej Szkoły Pedagogicznej ZNP w Warszawie, zagorzały fan Roxette, Republiki, Komet i Ajaksu Amsterdam, kolekcjoner pamiątek piłkarskich, wolontariusz fundacji Dr Clown, współgospodarz audycji 2:1 w Radiu WWW, grający na perkusji wegetarianin kochający zwierzęta i przyrodę, rocznik 88, mieszka w Warszawie, sekretarz redakcji Zupełnie Innego Świata.

Marcin Marczuk – z wykształcenia inżynier architekt wnętrz, z wyboru człowiek. Od paru lat na co dzień zajmuje się identyfikacją wizualną, grafiką, ilustracją, malarstwem i pisaniem jako wolny strzelec. Niespotykanie spokojny człowiek.

29 listopada 2012 roku, godz. 18.00
Księgarnio-kawiarnia Tarabuk
ul. Browarna 6, Warszawa

Dodaj komentarz