• 2012-10-30

Konkurs na plakat II edycji Yard Sale Cracow

Do 4 listopada można przesyłać zgłoszenia do konkursu na plakat II edycji Yard Sale Cracow. Wyłonienie zwycięskiej pracy nastąpi 5 listopada.

Konkurs na plakat Yard Sale Cracow (źródło: materiały prasowe organizatora)

Konkurs na plakat Yard Sale Cracow (źródło: materiały prasowe organizatora)

Celem konkursu jest zaprojektowanie i wykonie utworu w formie plakatu. Zwycięski plakat będzie wykorzystany w kampanii promocyjnej II edycji YSC, m. in. na stronie internetowej YSC, w newsletterach, publikacjach w mediach, portalach internetowych itp. Zawiśnie w wielu miejscach w Krakowie oraz w miejscu wydarzenia YSC.

Podczas trwania YSC będą wyświetlane także wszystkie lub wyselekcjonowane plakaty.

Zwycięski plakat wybiorą Organizatorzy YSC. Dodatkowo w trakacie trwania Konkursu, na zgłoszone prace mogą głosować Internauci, którzy również wybiorą swojego zwycięzcę.Wśród głosujących internautów zostaną rozlosowane nagrody, ufundowane przez Let’s Funky! oraz Familove.

Yard Sale Cracow to krakowskie targi promujące polskich projektantów działajacych w sferze fashion, design, hande-made. Jest to wydarzenie wyjątkowe, w którym uczestniczą znane i cenione marki, absolwenci szkół artystycznych oraz początkujący twórcy. YSC odbywa się cyklicznie cztery razy w roku jako jednodniowy event umożliwiajacy nie tylko zakupy od polskich projektantów, ale także udział w ciekawych wydarzeniach, jak warsztaty fotograficzne. II edycja YSC odbędzie się 17 listopada w samym centrum Krakowa w Klubie Pauza.

Konkurs na plakat II edycji Yard Sale Cracow
Czas trwania: 19 października – 4 listopada 2012 r.
Rozstrzygnięcie: 5 listopada 2012 r.

Dodaj komentarz