• 2012-10-26

Stół dla młodych – konkurs dla młodych projektantów

Do 31 stycznia można zgłaszać projekty do konkursu Stół dla młodych skierowanego do projektantów między 20 a 30 rokiem życia.

Konkurs „Stół dla młodych” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Konkurs „Stół dla młodych” (źródło: materiały prasowe organizatora)

TON, jeden z najstarszych producentów mebli na świecie, produkujący nieprzerwanie od 1861 roku w tym samym miejscu – Bystřice pod Hostýnem – gdzie żył i tworzył Michael Thonet, w związku z pierwszą rocznicą obecności na polskim rynku, ogłasza Konkurs skierowany do młodych projektantów między 20 a 30 rokiem życia.

Przy projektowaniu nowych, fantastycznych modeli współpracujemy z uznanymi projektantami z całej Europy, a teraz czas na młodych, zdolnych polskich projektantów

– Iwona Piskorz, Dyrektor Marketingu TON Polska

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych projektów, przygotowanych w oparciu o temat konkursu i promocję młodych designerów.

Temat konkursu: Stół dla młodych, wykonany z drewna lub w kombinacji z innymi materiałami, użyteczny do pracy, jedzenia, rysowania, tańczenia itp., pasujący do różnych wnętrz.

Laureat głównej nagrody będzie miał możliwość współpracy i wdrożenia do produkcji nagrodzonego projektu a zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymają nagrody w postaci wyjazdu do siedziby, zakładu TON w Bystřice pod Hostýnem (Czechy) możliwość zapoznania się z ponad 150 letnią historią firmy, procesem produkcyjnym.

Konkurs Stół dla młodych
Zgłoszenia można przesyłać do 31 stycznia 2012 roku

Dodaj komentarz