• 2012-10-09

Wizja wypoczynku: Brakujący element – konkurs

Do 6 listopada można nadsyłać prace do piątej edycji konkursu dla architektów, projektantów i studentów Wizja wypoczynku. W tym roku konkurs odbywa się pod hasłem Brakujący element.

Wizja wypoczynku 2012 (źródło: materiały prasowe organizatora)

Wizja wypoczynku 2012 (źródło: materiały prasowe organizatora)

Konkurs dotyczy projektowania produktu oraz jego miejsca w kolekcji handlowej firmy Kler. Organizatorzy oczekują od projektantów krytycznej oceny oferty firmy i wzbogacenia jej o istotny element wyposażenia, który będzie trafnie ją uzupełniał podnosząc jej wartość jako spójnej całości.

Jury konkursowe w składzie:

  • arch. Ewa Kuryłowicz – Stowarzyszenie Architektów Polskich (SARP)
  • Piotr Kler – Kler S.A
  • arch. Romuald Loegler – Architektura & Biznes
  • arch. Witold Szymanik – WSC Graphisoft Center Poland
  • Magdalena Kiełkiewicz – Rozgłośnia

przy ocenie prac konkursowych będzie się kierowało następującymi kryteriami: estetyką aranżacji wnętrza, funkcjonalnością zaprojektowanego sprzętu; innowacyjnością zaprojektowanego sprzętu; trafnością doboru zaprojektowanego sprzętu do pozostałych elementów wyposażenia z oferty Kler w aranżacji wnętrza; atrakcyjnością prezentacji projektu.

Laureaci otrzymają nagrody pieniężno-rzeczowe. Wręczenie nagród nastąpi 30 listopada 2012 r. na uroczystej Gali połączonej z wystawą prac konkursowych w pawilonie wystawowym SARP w Warszawie na Foksal 2.

Konkurs Wizja wypoczynku: Brakujący element
Zgłoszenia można nadsyłać do 6 listopada 2012 r.

Dodaj komentarz