• 2012-09-14

Warszawa w budowie 4: Wielka kłótnia o outdoor

Do 20 września można przesyłać zgłoszenia do konkursu Wielka kłótnia o outdoor. Zwycięskie prace znajdą się na wystawie Miasto na sprzedaż towarzyszącej festiwalowi Warszawa w budowie.

„Wielka kłótnia” Daniela Brahm, fot. Bartosz Stawiarski (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Wielka kłótnia” Daniela Brahm, fot. Bartosz Stawiarski (źródło: materiały prasowe organizatora)

Rozpoczynający się 12 października festiwal Warszawa w budowie stara się – jak co roku – zwrócić uwagę mieszkańców stolicy na kluczowe aspekty życia w mieście: dziedzictwo architektoniczne, mieszkalnictwo czy użytkowanie przestrzeni publicznej. Reklama zewnętrzna z pewnością stała się ostatnio dominującym elementem w krajobrazie Warszawy. Konkurs Wielka kłótnia o outdoor to okazja, by pokazać innym własne zdanie o reklamie mieście.

Na konkurs można przesyłać zdjęcia, filmiki, rysunki oraz przemyślenia na temat reklamy zewnętrznej w Warszawie. Najlepsze nadesłane materiały znajdą się na wielkiej wystawie Miasto na sprzedaż, poświęconej historii i teraźniejszości warszawskiej reklamy, organizowanej w ramach tegorocznej edycji festiwalu Warszawa w budowie. Autorzy wybranych na wystawę propozycji zostaną nagrodzeni.

Wystawa i festiwal w dniach 12 października – 9 grudnia odbywać się będą w dawnym Domu Meblowym Emilia, nowej siedzibie Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Warszawa w budowie 4: Wielka kłótnia o outdoor
Zgłoszenia do 20 września 2012 r.

Dodaj komentarz