• 2012-08-13

Soul offended Tomasza Piarsa

14 sierpnia w Sienna Galery art design café w Warszawie odbędzie się wernisaż wystawy Tomasza Piarsa pt. Soul Offended. Tematem prac jest człowiek i jego dusza.

Tomasz Piars, Offended Soul (źródło:materiały prasowe organizatora)

Tomasz Piars, Offended Soul (źródło:materiały prasowe organizatora)

Artysta do swojej pracy wykorzystywał różnorodne techniki ekspresji (malarstwo, rzeźbę, media mieszane, instalacje), jednakże w ostatnim czasie głównym jego zainteresowaniem  stał się rysunek. W tej technice widzi nieograniczenie wiele możliwości do wyeksponowania i ujawnienia  swoich zainteresowań malarstwem, fotografią, filmem, plakatem, tatoo, graffiti. Tematem wielkoformatowych rysunków Tomasza Piarsa jest człowiek, problemy egzystencjalne, duchowe, zawiłość uczuć,walka w nas samych, której wynikiem jest cierpienie i strach.

Tomasz Piars w 2006 roku ukończył Hungarian University of Fine Arts  na wydziale malarstwa u prof. Árpáda Szabados. Jest laureatem licznych nagród na Węgrzech, w Polsce i Turcji oraz wielu międzynarodowych stypendiów, był uczestnikiem wystaw indywidualnych i zbiorowych w m.in Budapeszcie, Ankarze i Istambule. Od wielu lat mieszka na Węgrzech i planuje dłuższy pobyt w Polsce.

Soul Offended
Tomasz Piars
Wernisaż: 14 sierpnia 2012 roku godz. 19.00
Wystawa czynna od 15 sierpnia do 5 września
Galeria Sienna art design café
ul. Sienna 86
Warszawa

Dodaj komentarz