• 2012-08-10

Polska jest ważna wg. muzyków KNŻ

W sierpniu do dystrybucji trafi nowy singiel grupy Kazik na Żywo zatytułowany Polska jest ważna. Ukarze się on nakładem S.P. Records.

Okładka wydawnictwa (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Okładka wydawnictwa (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Polska jest ważna, jest drugim singlem z najnowszej płyty zespołu Bar La Curva / Plamy na Słońcu. Pierwszy, zatytułowany właśnie Plamy na Słońcu został ciepło przyjęty za równo przez fanów grupy jak i szerszą publiczność.

Na singlu Polska jest ważna znajdą się różne wersje tego utworu, w których każdy muzyk zespołu nagrał swoją jego interpretację.

Każda z wersji jest inna, ma inny charakter, inną wrażliwość, inną energię. Są pozytywnym zaskoczeniem dla mnie i zapewne zaskoczą niejednego ze słuchaczy. Mam swojego faworyta, ale z wiadomych względów koleżeńskich nie ujawnię, który to z nich. Napewno niektóre śmiało mogłyby się znaleźć na podstawowej płycie.

Sławomir Pietrzak, szef SP Records

Warto dodać, że wydawnictwo ukaże się w limitowanej edycji i zawierać będzie wszystkie wersje muzyków zrobione na niniejszą okoliczność. Ciekawym dodatkiem będzie niewielka książeczka zawierająca liczne fotografie.

Polska jest ważna
Kazik na Żywo
Premiera: sierpień 2012 roku
SP Records

Dodaj komentarz