• 2012-08-08

Spotkania rodzinne w Pacanowie

19 sierpnia Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie zaprasza na Spotkania Rodzinne pod tytułem Rodzina to Siła.

Logotyp Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie (źródło: materiały prasowe organizatora)

Logotyp Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie (źródło: materiały prasowe organizatora)

Spotkania Rodzinne Rodzina to Siła to wspólne zabawy, rozgrywki i konkursy. Organizatorzy zapraszają na zajęcia plastyczne, podczas których najmłodski będą pracować z ołówkiem, tworząc obrazy i rodzinne portrety. Oprócz tego nie zbraknie zajęć sportowych, gdyż jak zapewniają organizatorzy rywalizacja to coś co dzieci lubią najbardziej. Dzieci będą konkurowały z rodzicami, a rodzice z innymi rodzicami – ciekawe kto będzie szybszy w wyścigu w piankowej gąsienicy?

Podczas spotkań rodzinnych pojawią się także zajęcia sprawnościowe. Dzieci będą mogły sprawdzić czy potrafią wrzucić piłkę do kosza z odległości kilku metrów lub trafić piłką do… dziurawej ściany. Nieco spokojniejsze będą rozgrywki gry planszowych, gdzie trzeba będzie wykazać się logicznym myśleniem oraz dobrym refleksem.

Atrakcjami dla dzieci będą także bańki mydlane, salon kosmetyczny i fryzjerski (malowanie twarzy i włosów), zabawa chustą Klanzy czy wielkie wędkowanie. Całość poprowadzą krasnoludki, które wprowadzą nas w świat bajek i magii.

W ramach Spotkań rodzinnych możliwa będzie także konsultacja z logopedą.

Spotkania Rodzinne Rodzina to siła
19 sierpnia 2012 roku
Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie
ul. Kornela Makuszyńskiego 1
Pacanów

Dodaj komentarz