• 2012-08-06

Nowy Festiwal w Płocku

8 września w Płocku rozpocznie się nowy, dwudniowy festiwal muzyczny – Summer Fall Rock Festival.

Acid Drinkers (fot. Kobaru / źródło: materiały prasowe organizatora)

Acid Drinkers (fot. Kobaru / źródło: materiały prasowe organizatora)

Na elektronicznym Audioriverze i reggae’owym Reggaelandzie bawi się co roku łącznie ok. 30 tysięcy fanów muzyki. Do dwóch imprez odbywających się w Płocku dołączy nowy festiwal – Summer Fall Rock Festival, który będzie zamykał sezon letnich, plenerowych wydarzeń muzycznych. Impreza odbędzie się 8 i 9 września na plaży nad Wisła.

Podczas pierwszej edycji, w ciągu dwóch dni trwania festiwalu wystąpi piętnaście zespołów. W Płocku wystąpią m.in. Hey, Acid Drinkers, TSA i Farben Lehre. Pochodzący z Płocka, punkowy Farben Lehre na Summer Fall zagra kawałki z płyty Achtung 2012, która ukaże się 11 września. Na festiwalu odbędzie się prapremiera ich nowego krążka.

Hey (fot. Robert Świderski / źródło: materiały prasowe organizatora)

Hey (fot. Robert Świderski / źródło: materiały prasowe organizatora)

Metalowy Acid Drinkers również na Summer Fall zaprezentuje utwory ze swojej nowej płyty La Part Du Diable, która ukaże się na jesieni. Zespół Kasi Nosowskiej – Hey oraz prekursor heavy-metalu w Polce – TSA zagrają swoje dobrze znane i słuchane przez wszystkie pokolenia utwory. Plaża nad Wisłą po raz trzeci w sezonie zamieni się w muzyczne miasteczko festiwalowe, a miasto w muzyczną stolicą Polski.

Summer Fall Festival jest stworzony dla miłośników szeroko rozumianego gitarowego grania, od indie, przez rocka, aż po metal i heavy-metal. Dla uczestników festiwalu przewidziano pole namiotowe, ofertę gastronomiczną oraz wiele pozamuzycznych atrakcji.

Summer Fall Rock Festival
Od 8 do 9 września 2012 roku
Plaża nad Wisłą
Płock

Dodaj komentarz