• 2012-06-13

make me!

Organizatorzy Łódź Design Festival 2012 zapraszają do udziału w 5. edycji make me! – konkursu dla młodych projektantów. Projekty można nadsyłać do 30 czerwca.

Konkurs dla młodych projektantów „make me!” (źródło: materiały prasowe)

Konkurs dla młodych projektantów „make me!” (źródło: materiały prasowe)

Konkurs make me! stanowi jeden z fundamentów Łódź Design Festival – Międzynarodowego Festiwalu Designu w Łodzi. W ciągu 5 lat stał się jednym z najważniejszych konkursów dla młodych projektantów nie tylko w Polsce, ale i zagranicą. Liczba zgłoszeń rośnie z każdym rokiem. Przybywają one z najdalszych zakątków świata takich jak: Japonia, Filipiny czy Malezja.

Konkurs skierowany jest do młodych twórców między 20 a 30 rokiem życia. Przyjmowane są projekty z różnych dziedzin wzornictwa, w tym mody. Każde zgłoszenie jest oceniane przez starannie dobrane, międzynarodowe jury, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie projektowania, m.in. dyrektorzy festiwali, kuratorzy i krytycy, projektanci oraz redaktorzy branżowych magazynów. Wyróżnione projekty tworzą wystawę pokonkursową, która prezentowana jest podczas Festiwalu. Dla młodych ludzi to niezwykła szansa, aby pokazać swoje pomysły szerokiej publiczności, nawiązać kontakt z firmami i zaistnieć na rynku polskiego, a nawet międzynarodowego wzornictwa.

make me! – konkurs dla młodych projektantów
Termin nadsyłania prac: 30 czerwca

Dodaj komentarz