VII Przegląd Portfolio na Miesiącu Fotografii w Krakowie

26 maja 2012 roku o godzinie 11.00 w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, w ramach Miesiąca Fotografii w Krakowie, rozpocznie się VII Przegląd Portfolio.

VII Przegląd Portfolio (źródło: materiały prasowe)

VII Przegląd Portfolio (źródło: materiały prasowe)

VII Przegląd Portfolio to wydarzenie, w którym w roli recenzentów udział weźmie fantastyczna stawka profesjonalnych fotografów i fotoedytorów, redaktorów, krytyków sztuki, przedstawicieli agencji, magazynów czy galerii, gotowych służyć radą ambitnym dyskutantom.

VII Przegląd Portfolio został przygotowany z myślą o wszystkich fotografach, chętnych do prezentacji swoich dokonań artystycznych. Zaproszeni do udziału w Przeglądzie recenzenci to profesjonaliści w swojej dziedzinie. Są wśród nich fotografowie, fotoedytorzy, redaktorzy, marszandzi, krytycy sztuki, przedstawiciele agencji czy pism fotograficznych i galerii, którzy będą służyć praktycznymi radami i cennymi uwagami. W Przeglądzie od wielu już lat biorą udział specjaliści z całego świata.

Przegląd portfolio trwa jeden dzień i jest wydarzeniem na Miesiącu Fotografii w Krakowie, skierowanym zarówno do amatorów fotografii jak i doświadczonych adeptów tej sztuki. W każdym przypadku oferuje możliwość indywidualnej konsultacji z ekspertami gotowymi zaoferować swoją wiedzę, doświadczenie i wskazać uczestnikom Przeglądu dalsze perspektywy rozwoju.

 

VII Przegląd Portfolio, 26 maja, godz. 11.00-17.30
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha
Kraków

Dodaj komentarz